Hayvanlar

Bardaktan Kolay Renkli Hayvanlar

Bardaktan bu sevimli ve kolay hayvanları yaparken çok eğleneceksiniz.

Bardaklardan Renkli Hayvan Yapımı

En basit malzemelerle bu sevimli safari hayvanları setini yaratın! Köpük bardak el sanatları, okul öncesi, anaokulu ve ilköğretim çağında çocuklar için harika eğlenceli bir yaratıcı aktivitedir.

Üç çiftlik hayvanı köpük bardak setimizden eğlenceye devam etmek, bu setteki arsız maymun, kaplan ve zürafa yapmak ve oynamak için çok eğlencelidir ve çocuklara vahşi hayvan hakkında eğlenceli ve ilginç gerçekler öğretirken harika interaktif araçlar ve hikaye başlatıcılarıdır. J

Safari Setinizi Oluşturmak için İhtiyacınız Olan Her şey:

  • Strafor bardaklar
  • Boya ve fırça
  • Şönil saplar
  • Kalem, el sanatları makası, yapışkan bant
Bardaklardan Renkli Hayvan Yapımı

 Strafor bardakları baş aşağı (fincanın açık ucu aşağı) bir gazete veya dağınık paspas üzerine      yerleştirin ve gerisini çocuklara bırakın.

Bardağı hayvanın ana taban rengiyle boyayarak başlamalıdırlar. Akrilik boya kullanıyorsanız genellikle sadece bir kat yapabilirsiniz, patell boyaların ikinci bir katına ihtiyacı olabilir.

Bardaklardan Renkli Hayvan Yapımı

Kuruduktan sonra çocuklar, isterse bir fincanla önce kalemle çizebilir veya tekrar kurumaya bırakmadan önce gözleri ve karakter detaylarını boyamaya başlayabilirler.

Etiketler

Meryem Öğretmen

Okul Öncesi Öğretmeniyim, İşimi seviyorum, Sizleri kaliteli etkinliklerle buluşturmak istedim :) Sadece bu. :) #eğitimci #öğretmen

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı